Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
alapvetően bírom a vért, sőt mikor a térdem/lábam vérzik akkor rajta szoktam hagyni, nem törlöm le, mert szeretem ha sebes a lábam, többször estem már el úgy futás közben, vagy valamilyen más módon hogy felhorzsolta és felvágta a térdem a beton vagy kavicsos út és ahogy futottam tovább kb fröcskölt szét a vér az egész lábamon, olyan lett a cipőm zoknim stb. ha az orrom vérzik vagy a fejem, azzal sincs bajom, az orrom gyakran szokott, így délelőtt vagy reggelente, de semmi bajom nincs és nem is volt emiatt. viszont ha a kezemmel lesz valami, sőt nem is az egész kezemmel, inkább kézfejemmel (ujjamat elvágom pl) akkor egyből rosszulleszek, ájulok el, vagy jobb esetbe csak hányok, egy csepp is elég, és máris dőlök ki, többször akarták rámhívni a mentőket, a suliba is emiatt.
jan. 29. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hadarj már, és néha vegyél levegőt is.
jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tessek??
jan. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!