Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 3 hete komplikált bokatörésem...

Sylwol kérdése:

3 hete komplikált bokatörésem volt ,operáció.. csavarokat, lemezt ültettek be,1 kontroll után, most fekvő gipszem van hó végén kell újra mennem, sokszor mikor hozzáér a gipsz a sebrészre akkor mintha kést szúrnak bele, ez normális ennyi időnél?

Figyelt kérdés
A papirokon azt irta a doktor, hogy mankóval lehet közlekedni, de nagyon bizonytalan vagyok vele, nem akarok még egy balesetet,már vettem a mankó végére gumit 4 lábú, de igy is nagyon mozog...Mikortól és hogy sikerült másnak mankóval közlekedni??Persze már nem vagyok 20 éves..

#Mankó és fájdalom
febr. 7. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a térdemet operálták...


Kifordult a térdem, elszakad teljesen a combizmom+ darabok törtek le a térkalácsomból.


Mütét után kb 2 hétig gipszsinben volt a lában, a varrat szedés után.

Mikor mentem(vagy inkább vittek:D) kontrolra, akkor mikor kiszedtéka lában a gipszsín és a kötözés alál akkor némi fertőzéses cucc volt a varart egy részén, szaga is volt, lepucolták aztán fullba gipszelték vagy 6 hétre.


Maga a varrat nem fájt se a sínben, sem a gipszben, az fájt hogy vagy 20 centi hosszan végig fel lett ugye vágva a lában és háát annak meg az izomnak izületnek gyógyulnia kelett


Maga a varrat inkább viszketet a gipszben mintsem hogy fájt volna

febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hallo, levették a fekvőgipszet minden gipsz nélkül hazaküldtek, azt sem tudtam mit és hogy tegyek, privát gyógytornászt hivtam az államira 3-6 hónap várakozás,, sokat segit de a lábújjaim és talpam(párna) elől olyan mintha elzsibbadt volna, másnál is igy volt?????
márc. 4. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!