Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig normális a térd mozgásk...

Meddig normális a térd mozgáskorlátozottsága?

Figyelt kérdés
Volt egy térdsérülésem. A nyújtásom teljes, a hajlítás már fáj egy bizonyos pont után. Meddig normális ez?

dec. 21. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvosodat kérdezd



Amugy.... Nekem 19 évesen volt egy térdstabilizáló mutétem.

A sok térdficam miatt kellett müteni. kivésték a térdemnéla csontot hogy mélyebb legyen a vájat amibek a térdkalács mozog le-fel + a szalagokat is varták.

(Orvosi szakkifejezésekkel nem tudom leírni a mütét pontos nevét)


Azt a térdemet a mai napig nem tudom teljesen behajlítnai! De legalább nem ficamodik ki ki minden rossz lépésnél.:)

dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Januárban megyek majd vissza kontrollra, de gondoltam hátha tudja itt valaki. Olvastam hogy serulesek után ez elég valószínű, hogy beszüköl a mozgástartomány, már csinálom a gyogytornát is. Igazából nem fáj a térdem csak hajlitasnal de hajlitasnal is nagyon a végén.
dec. 21. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb másfél évbe telt, mire ugyanúgy fájdalommentesen és teljesen mozgott.
dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az izületi sérülések nyomai sokszor az élet végéig megmaradnak.
dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van..csecsemő korban sok injekcio miatt extenziós terd kontrakturam lett..nem.hajlik be teljesen 145 ° -ig..12 evesen a balt operálták vmi y alakot vágtak bele..de a papíron rakta van h rectus rovidulesem nincs..most gyogytornazom és reménykedem h fokozni tudom még( doki azt mondta lehet ) 31 eves vagyok
jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!