Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Akinek volt már csonttörése,...

Akinek volt már csonttörése, hogyan történt pontosan?

Figyelt kérdés
Mondjuk kéz-vagy lábtörésnél, kell esetleg kórházban is néhány napot lenni az elején, vagy a gipszelés után egyből hazaengedik? Illetve akinek tört el valamije, hogyan történt a baleset?

febr. 11. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy férfihez tartozó ökölbe szorított kéz,déli,délnyugati irányból,kb 42 km-es sebességgel eltalálta az arcom bal felét,arccsont törést okozva.Találomra bementem egy kórházba,vettek fel látleletet,majd elküldtek szájsebészetre.kocsival,némi agyrázkódással átmentem a város másik részére.Ott is elmondtam honnan küldtek,mi történt.Megvizsgáltak,felvettek.

Ez egy csütörtök volt,azt mondták,másnap,pénteken meg tudnak müteni-helyre kellett tenni az eltört arc csontot,mielőtt elkezd gyógyulni.Pár részlet kiesett,megmütöttek,hétvégén bent maradtam,hétfőn hazaengedtek.

febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!