Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek ilyenkor?

KönyvmolyUraság kérdése:

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Biciklizés közben elestem és kavics ment a bőröm alá. Próbáltam kiszedni, de amikor megpróbáltam kijött alóla ilyen fekete genny. Anya azt mondta hagyjam békén mert majd kirúgja magától mint egy szálkát. Aztán másnap bementem a suliba. Mondtam az egyik barátomnak, hogy mi történt, ő meg azt mondta, hogy ezt azonnal ki kell szedni mert ha begyullad akkor ní nó ní nó kórház.


Ui: Kérem csak az válaszoljon aki rendesen tud kommunikálni. Nem kérek ilyeneket, hogy: Jajj ne! Siess a kórházba mert ez olyan súlyos, hogy mindjárt leesik a kezed!



márc. 12. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Elkocogsz dokihoz, hogy vesse rä a ragyogo tekintetet es majd ö eldönti, hogy amputälni kell vagy csak kitisztitani es sebtapaszt rä ..
márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!