Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Január végén volt egy külbokat...

Sylwol kérdése:

Január végén volt egy külbokatörésem 3 csont sérült és a szalagok elszakadtak, mütét volt csavarokkal lemezzel, 3 hét fekvőgipsz után hazaküldtek, gyógytornászt jön,most van a 8 ik hét, ahogy kicsit terhelem, nagyon fáj a mütét helye, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kisebb terhelésnél ilyen fájdalom normális? Mintha kést szúrnának a mütött csontba( az begyógyult) vagy ez a csavarok helye lenne??? hogy fogok tudni járni??

#Bokatörés utáni fájdalom
márc. 18. 23:29
 1/1 anonim válasza:
Nekem 7 évesen volt csukló törésem és egész 20 éves koromig megéreztem az időjárás változását és pár évig fájdogált még. El fog múlni, de hagyj magadnak időt a gyógyulásra. Neked nagyobb baleseted lehetett, mint nekem, így pontosat nem tudok mondani mennyi idő kell. Ha nagyon fáj, ne terheld sokáig. Ha nem múlik és aggódsz érte, akkor egy orvossal beszéld meg azért. Biztos ami biztos.
márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!