Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El tudja szorítani?

El tudja szorítani?

Figyelt kérdés

Vágás miatt mentem a sürgősségire. Bekötötték az ujjam, meg lefertőtlenítették. Most viszont olyan, mintha kezdene zsibbadni és érzéketlen lenni, de nem tudom biztosra, mert annyira be van kötve.

Puszta gézzel és ragasztóval be lehet annyira kötni, hogy elszorítsa a vérkeringést?


márc. 21. 23:36
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Utolsó mondatod nem értem. Az ujjvégeken főleg, de az egész ujj tele van idegekkel, még egy ideig ilyen lesz, de normális. Gondolom úgyis kell majd visszamenni ellenőrzésre.
márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom biztosra, hogy érzéketlenre zsibbadt, mert nem tudok finoman hozzáérni vele semmihez, annyira körbe van tekerve
márc. 22. 00:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, miért nem vigyázol magadra jobban?
márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez ilyen, muszáj így bekötni. Marhára rossz, nekem napokig fájt kötés miatt, mert nyomta és baromi érzékeny amúgyis, utána kötés nélkül még egy hónapig legalább fájt, ha valami hirtelen hozzáért, de nekem az ujjvégről teljesen hiányzott a bőr.
márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!