Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kielemeztetni az MRI fotóimat,...

Kielemeztetni az MRI fotóimat, leletemet?

Figyelt kérdés

Interneten esetleg van erre vonatkozó oldal? Akár angol is jó. Vagy ha itt valaki ért hozzá azt is megköszönném! Térd MR-ről van szó. Tudom, vigyem orvoshoz. Az is meglesz, csak most hosszú hétvége lesz, van🙁 és örülnék addig is, ha csak egy halvány véleményt kapnék, hogy mennyire rossz a helyzet?

Köszönöm!!



márc. 29. 05:38
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
Nem fogsz ilyet találni, majd ahol csinálták ott meg lesz a lelet.
márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A lelet megvan.. csak szeretném laikusként jobban érteni a diagnózisomat.
márc. 29. 14:11
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, ott mit írtak le, vagy mi a kérdés? Dolgozok MR-ben is, de én mondom, hogy a felvétel sorozatokkal összevetve a leletet sem fogja felvállalni így, max. a saját orvosod, de ő is inkább csak a leletet fogja nézni és a panaszaiddal együtt fogja értelmezni.
márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!