Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek meggyógyul itthon...

Szerintetek meggyógyul itthon vagy menjek el vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy elestem és kiment a bokám vagyis szerintem. De a saját lábamon jöttem haza de fájtak a lépések. Itthon tettem rá jeget és borogatást. A gyógyszertárban vettem rá krémet, amitől elmúlt a fájdalom. Ez 4 napja volt és még egy picit meg van duzzadva és lila folt jelent meg. De már alig fáj, ma már tudtam vele a boltig elbiciklizni. Az lenne a kérdésem, hogy volt már valakinek ilyen? Meggyógyul itthon ha kenem a krémmel, pihenek vele, jegelem? Azért nem mentem orvoshoz eddig mert vizsga előtt vagyok és nem akartam gipszet. Tapasztalatok? Tanácsok? Előre is köszönöm mindenkinek!
2013. máj. 16. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

5 napja pont ugyan így jártam. már nekem se fáj annyira de érzékeny még és a lábujjamnál és a lábam oldalán tiszta lila. az ödéma szerencsére lehúzódott, már csak a sarkam oldalánál van egy kicsi duzzanat.


fásli nélkül nem nagyon tudok még járni. szerintem neked is csak megnyúlt az oldalszalagod. engem mentők is láttak, de szerintük se volt eltörve.

2013. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már rátudok állni csak kicsit érzékeny, de akkor ezek szerint tuti nem tört nekem se? :) Sajnálom ami történt veled és mielőbbi gyógyulást kívánok!
2013. máj. 16. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem. ha eltört volna nem bírnál ráállni se. Neked is jobbulást sorstársam :)
2013. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. máj. 16. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rá tudsz állni, tudod valamennyire mozgatni, sőt BICIKLIZNI is tudsz, akkor nincs se törés, se ínszalag-szakadás. Max. megnyúlt egy kicsit. Nekem 2 hónap után is be volt dagadva, és lila volt, bicegtem, mégsem szakadt el a szalag.
2013. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!