Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vajon műteni fognak?

Kérdező5479 kérdése:

Vajon műteni fognak?

Figyelt kérdés
1hete tesin távolt ugrottunk. Rendesen talpra èrkeztem de elkezdett fájni. Azóta napi 1-2 órát alszok a fájdalomtól. A röntgen nem mutatott semmit. De tegnap a controllon elküldtek EMER vizsgálatra. Az orvos azt mondta talált valamit. Holnap derül ki hogy mit. Lehet műtenek? Egyáltalán nemszabad erőltetni. De mozgatni se tudom. 15èves vagyok.
2013. máj. 22. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, lehetséges, hogy elszakadt esetleg valami, de nem biztos, lehet csak repedt. Nem biztos, hogy kell műteni, úgy meg biztos nem, hogy bementek, beszéltek az orvossal és akkor már egyből műtét is utána. Ha műtét kellene csak mondta volna, hogy mit talált és úgy készülj, ha mentek be, nem? Gondolj arra, hogy legyen akármi, legalább elmúlik a fájdalom és tudod majd mozgatni remélhetőleg.
2013. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az hogy mit talaltak az MR vizsgalaton, megmondhatja hogy kell- e muteni vagy nem.Ha csak egy szimpla ligamentumhuzodasrol van szo, akkor nem, csak jegelned kell, meg esetleg hozza gyogyszeres kiegeszitokkel( fajdalomcsillapito ).Abban az esetben, ha nem egyszeru toresrol van szo, akkor mas terapiahoz folyamodnak.Pontosan nem tudom hogy hol van a fajdalom, meg ha ralepsz akkor mennyire faj, de mindezen vizsgalatok alapjan kiderul, habar szerintem nem kell muteni.Ha esetleg megtudsz valamit az MR alapjan , akkor azt ird meg ide, es esetleg megmondom...:) Ja, es jobbulast, ne terheld!
2013. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na megmondta az orvos . Szètrepedt a combcsonrom teteje
2013. máj. 23. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Jajj.. ez nem hangzik jól, sajnálom! Mit tudnak vele csinálni?
2013. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmit sem tudnak :S mèg holnap át kell szenvednem egy kis időt a korházban hogy megmondják mi lesz
2013. máj. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!