Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Terdfajas, lehet nagy a gond?

Terdfajas, lehet nagy a gond?

Figyelt kérdés
Multheten elestem a biciklivel, terdemet utottem meg inkabb, akkor fajt, de tudtam mozgatni minden iranyba a labam, biztos nemvolt tores, azutan vagy3 napig nemfajt, es most vagy 2 napja, megint faj ugyan ott, tudom mozgatni, nincs megdagadva, kicsit megvan kekulve/zoldulve. de ha ra allok, kicst faj, nem olyan veszes, menes kozbe de ha sietek akkor meg jobban faj,ha uloke gy szeken es mozgatom, nem faj, mi lehet a gond?
2013. máj. 23. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert lehet valami porcrepedés/leválás stb. bármi, amit kezelni kell. Hallottam valakiről, akinek 2 év után kezdett el fájni a térde egy esés után, mert akkor mozdult el a repedt darabka.
2013. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mar voltam mutve medencecsontal nem lennek meg 1 szer semmivel
2013. máj. 23. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a tefd minden iranyba mozog, az nem normalis!:D

Fuggetlenul attol, hogy mit szeretnel, mit nem, menj el orvoshoz vele! Pont ezzel uszhatod meg a mutetet!

2013. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!