Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a térdemmel?

Mi lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés
3napja fáj a térdem mikor lefekszek megpihenek nagyon elkezd fájni és nagyon dúrvákat benyilal. Nap közben is fáj de negyed ennyire. Mit csináljak vele? Mi lehet vele? Kérlek ne offoljatok. Válaszokat elöre is köszi.
2013. máj. 24. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

kb. nekem is csinálja .. több mint egy éve.. mondjuk akkor elszakadt az egyik szalagom..

nem ért valami sérülés??

Korod?

2013. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem semmi. Hétfön horgászni voltam és kedd fele kezdett fájni. 22vagyok és raktárosként dolgozom 2éve ugyh nem hiszem,h megeröltettem,vagy nem tudom. :/
2013. máj. 24. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki hogy veszel lóbalzsamot (ne kínai szrt az nem fog használni.. mindenképp minőségi terméket!)

Ha 1 héten belül semmi nem változik akkor orvos..!

2013. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lóbalzsammal 2x bekentem,jó rá hüsíti de nem használ,de akk kenegetem minden este. Az a baj aludni sem tudok csak fájdalom csillapítóval. :S amugy köszi:)
2013. máj. 25. 11:55
 5/5 anonim válasza:
Egy nap töbször is be kenheted csak használ neki :))
2013. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!