Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meggyógyulhat teljesen?

Meggyógyulhat teljesen?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve volt egy térdkalács ficamom azóta is mindig kiugrála akár naponta töhhször is. Most járok gyógytornászhoz aki egy tép nevezetű szalagot rak a térdemre. Szerintetek ettöl megyyógyul teljesen vagy majd egyszer sorra kell hogy kerüljön a műtét??
2013. máj. 25. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami egyszer eltörött, vagy kificamodott, az előjöhet máskor is. Ilyenkor azzal óvatosabban kell bánni.
2013. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én 13 éves vagyok 2011ben a jobb lábam kificamodott és azota is mikor nem jól lépek akkor azónal ki megy!! rá 2012be a bal térdem is ugyan ilyen 2012 december óta sínt kel hordanom a bal lábamon mert az kicsit durrvábra sikeredett. nem akarlak meg ilyeszten de ez nem fog meg gyógyulni :/// anya vitt minden orvoshoz és mindegyiknek ugyan az volt a válasza hogy ez már nem gyógyul meg vigyázni kell rá. én eleinte gumis térd szoritot használtam de már ma az nekem nem használ. Láta már orvos?? hogy pontsoan mi a baja? ha igen akor mi?
2013. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!