Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a térdemmel?

Mi lehet a térdemmel?

Figyelt kérdés
Tegnap edzésen(karate) vmi történt a lábammal de nemtudom h mi és mikor. Kb edzés után egy órával kezdett el fájni a térdem ésegyre jobban fájt. Reggel már ali bírtam rálépni miután nyújtottam (közben nagyon fájt)az után már rá bírtam lépni és menni is tudtam de így is fájt, és még most is. Ha kinyújtom és ha rágugolok teljesen akkor fáj a legjobban.

2013. máj. 27. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha ennyit bír komolyabb baja már nem lehet. Esetleg kíméld, kötözd be. Ha nagyon gázos ezután is menj el szakemberhez és kérd a segítségét. Repedésnél nem hiszem, hogy több de lehet annyi se.
2013. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mostmár egész jó, bár még azért az erős rúgásokkal nem próbálkoztam ezzel a lábbal.
2013. máj. 28. 20:48
 3/5 anonim válasza:
pihentesd vizes ruha pockold fel az jot teszneki!!!
2013. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elözzö komentelö voltam! :D De jobb lenne ha egy orvoslátná
2013. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nem volt semmi komoly mert már tudok vele rendesen rúgni meg ugrálni....de másnap tényleg nagyon fájt
2013. máj. 30. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!