Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi ilyenkor a teendő? Help!

Mi ilyenkor a teendő? Help!

Figyelt kérdés
Tanfolyamozok és ma eltört egy üveg, amit szerencsére nem én törtem el, hanem egy vásárló. Buták módára úgy akartam felszedni az üveg darabokat, hogy kézzel, és sajnos az egyiket úgy fogtam meg, hogy elég mélyen belefúródott a ujjbegyembe. Hálistennek 1 órára rá, hazamentem és az volt a dolgom, hogy alaposan kezet mosok, majd le betadineztem a szúrás helyét. Most jelenleg be van kötve ragtapasszal. Tetanuszt 1 hónap hiján 1 évvel ezelőtt kaptam(2012.06.16). Kérdésem, hogy ezek után lesz-e vmi baj, vagy még hova menjek el holnap?

2013. máj. 30. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

vásárolj TRAUMEEL tablettát és azt szopogasd el, amikor fáj az ujjbegyed! Ha két óránként, akkor két óránként. 2-3 nap alatt teljesen meg fogsz gyógyulni.

(Tartsd be a homeopátiás szabályokat!)

2013. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CODE3 ***** válasza:
Jól cselekedtél, azonban fontos volna tudni, hogy az érintett helyen nyomásérzékeny e a terület? Nyomkodd meg az ujjad, és ha szúrást érzel akkor maradt benne szilánk amit el kell távolítani. Érzéstelenítés alatt fogják kiszedni. Ha nagyon fáj, vagy szúr, fordul orvoshoz! (Legközelebbi kórház, traumatológia állomás)
2013. jún. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!