Mik ezek? (KÉP)

Figyelt kérdés
[link] ezek milyen hegek a testén? mivel okozták őket? lövés vagy szúrás?miez?
2013. jún. 1. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen szúrás
2013. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 UpsideDOWN válasza:
ezek szúrások.. elég csúnya szúrások.
2013. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem szúrásra tippelnék, mert a szút sebeknél roncsolódik a seb széle. Itt viszont mindegyik sebszél ép, és nem mélyek a sérülések. Vannak kisebbek, nagyobbak így biztosan nem 1 féle szerszámmal vagy dologgal csinálták őket. Én hamarabb tippelnék olyanra, hogy vmi szikével bemetszéseket ejtettek. Bár amúgy szerintem ez e a kép nem igazi...
2013. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és valami sav nem lehet mondjuk?
2013. jún. 1. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg nem tippelek, hanem konkrétan állítom, hogy ezek szúrások. A seb széle annak mértékben roncsolódik, milyen éles a kés, itt egy elég éles késről beszélünk. A kisebb sebek alul pl meg történhettek az miatt, hogy a kés éle a bordákkal ütközött, és nem tudta beljebb tolni... és a kép meg elég esélyes, hogy igazi, miért ne lenne igazi?? Lenne fogalmad arról, hány gyilkosság, kivégzés található az interneten, meglepődnél :D
2013. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!