Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen lesz járógipsszel menni?

Milyen lesz járógipsszel menni?

Figyelt kérdés
Az mivel lesz más, mint a fekvő, amiben most vagyok? Mennyire lehet majd vele normálisan menni?

2013. jún. 1. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem olyan lesz, mint egy kényelmes edzőcipőben, arra számíts! :)


A talpa alá a járónak tesznek egy műanyag sarokszerűséget, arra ráállhatsz, de amúgy elég kemény, meg tör, kidörzsöli a lábadat, beleizzadsz, nekem legalábbis ilyen volt. Vannak ma már ilyen műanyag gipszek is, arra talán szandált is lehet húzni.

2013. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eléggé pocsék, mindenkinek ilyen sz@r volt?
2013. jún. 7. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég pocsék. Ráadásul elég nehéz is tud lenni a gipsz, túl sokat én legalábbis nem tudtam benne jönni-menni.
2013. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem simán ment :) Kifordítottam a gipszes lábamat, úgy raktam előre, a másik lábamra pedig vastagabb talpú cipőt húztam. De ha nem túl magas a sarok, egyenesen is teheted magad elé, mint a sima járásnál. Ha beleszoksz, gyorsabban tudsz járni, mint az átlag gyalogos, inkább akkor lesz nehéz, amikor leveszik.

Meddig lesz még rajtad, és mi történt veled?

2013. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Július elején kell visszamenni, akkor leszedik.


Rossz, mert nagyon kényelmetlen a lábamnak, megfájdul benne, le is törte már szerintem a sarkamnál, bokámnál. Mindegy, ennél nagyobb baj ne érjen. A hasba adott injekció sokkal rosszabb, mint a gipsz.

2013. jún. 14. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!