Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor tudok majd mankók...

Mikor tudok majd mankók nélkül járni?

Figyelt kérdés
Április 28.-án megműtötték a több helyen is eltört bokámat. Utána 6 hetes fekvő gipszet kaptam, június 10.-én levették a gipszemet. Most mankóval tanulok járni, de nagyon türelmetlen vagyok itt a nyár és már mennék mindenfelé. A legtöbbet ,amit én tudok azt megteszem itthon, gyógytornázom rendszeresen. Az lenne a kérdésem, hogy mikorra tudok már mankó nélkül járni, úgy hogy bárhová eltudjak menni a városban? Előre is köszönöm!

2013. jún. 12. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Fúúúúú, ez tőled függ és a lábadtól. Én tavaly amikor vége lett a sulinak pont akkor tört el mind2 és műtötték. Én Októberbe kezdtem el iskolába járni, nagyon óvatosan korlát mellett erősen kapaszkodva, és ez még mindig kihat, szerintem a régi sose lesz már. :(
2013. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én három hónapig mankóztam a sarkam miatt, de nekem nem gipszelték be, nehogy bemerevedjenek az izmok. Ha már begipszeltek, hogyhogy nem kaptál járót is? Bokatörésnél úgy tudom, az a szokás...


20.30 Aww, akkor elég szar nyarad lehetett :( Hogy "sikerült" egyszerre eltörnöd mindkettőt? És téged gipszeltek utána?

2013. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán futottam és elestem a betonon. Igen, 8 hét gipsz 10-11 térdrögzítő. Életem legrosszabb nyara.
2013. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem :( És combig mindkettő, vagy járó legalább? Hogy bírtad ki??? Voltál legalább a kertben, vagy két hónap szobafogság abban a kánikulában? :( Mostanra már teljesen rendbejöttél?
2013. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De sima futás közben ez szinte lehetetlen! Csak úgy megbotlottál?
2013. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, orvosok se akarták elhinni. :D Fekvőgipsz combig, ha összejött a rokonság akkor nagy nehezen tolókocsival kivittek, hogy valaki tolt 1-1 meg fogta a lábam. Nagyjából már jó, de nem a régi.
2013. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gördeszkáztam és eltört három csont is a bokámban, megműtötték és kaptam 6 hétig gipszet. Nem tudom, fel sem merült, hogy járó gipsz kéne nekem.
2013. jún. 15. 16:45
 8/8 anonim válasza:
áh gördeszka az más én is deszkás vagyok sőt veterán :D bár szerencsére engemet mindig a zúzódások és lila foltok horzsolások tömkelege élt bár a bal karom tört el egyszer figyelek magamra mert lehet hogy menő egy törés de akadályoz és a testtáj nem lesz a régi :D
2013. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!