Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valaki aki volt járógipszben...

Valaki aki volt járógipszben fesztiválon?

Figyelt kérdés
Lényegében azt szeretném megtudni, érdemes-e elmenni többnapos fesztiválra, úgy hogy járógipszben vagyok. A járógipszes időszakom utolsó 4 napján lesz a feszt. Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi. Szállás van tehát nem sátraznék. Nagyon szívás így 4 nap?

2013. jún. 17. 16:30
 1/8 anonim válasza:
Bátyám is úgy volt kint, szerintem nincs értelme elmenned vele. Vagy legalább a tomboló tömegbe ne állj be vele... bár nem tudom mennyire lenne izgi 4 napig az utolsó utáni sorból, a kivetítőről nézni mindent.
2013. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi akadálya. Ha normálisan tudsz járni benne és sokáig állni is rajta, nem tudom, miért ne mennél :D

Mi történt veled amúgy?

2013. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyre többet tudok menni vele, de a feszt az még 3 hét. Engem annyira nem zavar ha nem vagyok a tömeg sűrűjében, leginkább a társaság miatt mennék, ami leginkább szar lehet benne az a hosszú vonatozás odafele.

Elestem :D

2013. jún. 17. 20:55
 4/8 anonim válasza:
Én most heverem ki, hogy kiment a térdem és kint fogok sátrazni a volton. Próbáljatok olyan helyet keresni ahol kényelmesen el tudod helyezni a lábad pl.: 4 ülés egymással szemben. A haverok meg segítenek a lépcsőzésnél és nem lesz gond.
2013. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs gondom a járással igazából, csak lassú vagyok. Ott találkozunk :D
2013. júl. 1. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2x 3 hónapig voltam járógipszben, nincs vele gond, de véleményem szerint fesztiválozni nem kéne vele. Ott nagy a tömeg, lökdösődés stb. vigyázni kell, nehogy vmi baj legyen
2014. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
@utolsó: három hónapig??! Hát nem hat hét a maximum?
2014. ápr. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem sima törés volt, hanem komolyabb. és többször műtöttek.
2014. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!