Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt egy műtétem, de a problém...

Volt egy műtétem, de a probléma visszajön. Miért? Bővebben lent

Figyelt kérdés
2012 tavaszában rosszul vágtam le a lábkörmömet ezért befelé kezdett el nőni.Nyár végéig bírtam és elmentünk orvoshoz, ahol beutaltak a sebészethez.2013 februárban meg is volt a műtét és levágták a lábkörmömet hogy most majd jó lesz. Viszont még teljesen vissza sem nőtt de gennyesedik és iszonyatosan fáj :s Pedig még hozzá sem nyúltam. Mitévő legyek? Vagy ez miért van?

2013. jún. 26. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza a sebészetre. Ez szövődmény. Ne várj vele, mert komoly baj lehet.
2013. jún. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem mielőbb menj vissza a dokihoz, nehogy megint műteni keljen. Mi is történik valójában, belenő a köröm a húsba és begyullad? Lehet, hogy a műtét után is kezelni kellett volna valamivel. Nem adtak semmi tanácsot, gyógyszert, csak egyszerűen hazaengedtek?
2013. jún. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hazaengedtek hogy mossuk gyakrabban és ennyi.
2013. jún. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!