Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 napja elég nagyot buktam...

2 napja elég nagyot buktam biciklivel és az arcom csupa horzsolás illetve az államnál elég mély seb van. Tudnátok olyan krémet vagy hasonlót írni amivel felgyorsíthatnám a gyógyulást?

Figyelt kérdés
Nyaralás miatt lenne ez fontos. Az elmúlt 2 napban aloe firsttel fújtam.
2013. júl. 2. 09:30
 1/3 anonim válasza:

Körömvirágkrém: gyógyszertátban kapható. Elég a legkisebb kiszerelés. Segít a hámosodásban és csillapítja a gyulladást, gyorsan regenerál.

Én mindig ezt használom hámsérülésekre.

Vékonyan kell bekenni vele a sérülést és környékét, naponta többször (amikor csak eszedbe jut).

2013. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Aloe Firstöt akartam én is írni, de látom, már használod ;)
2013. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne-ne-neee!!! az előbbiek közül semmit se!!! én egyszer körömvirág krémmel kenegettem horzsolást, és jól elfertőződött tőle. ha be akarod kenni, akkor Betadine krémet használj rá, az egybe fertőtlenít is.
2013. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!