Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gipszelt lábra zokni, vagy...

Gipszelt lábra zokni, vagy zacskó kell, hogy védje és hogyan?

Figyelt kérdés

Teljesen ráhúztátok állandóra vagy csak elölre és csak amíg utcán voltatok?


Páromnak van gipszben a lába, de a 45-ös lábára + gipsz nem tudom, hogy lehet rárakni, a zoknijai nem mennek fel. Hogy oldottátok meg?



2013. júl. 17. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a melegben szerintem nem kell semmi! Amikor nekem volt járógipszem nyáron, és nem tettem rá semmit, még úgy is izzadt mindenhol.
2013. júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén gipszes vagyok, nekem sincs rajta semmi, csak egy speckó szandál, ami kb. 2000 ft, tépőzáras! Nagyon meleg van, minek a zokni, a végén még lábgombája is lesz!
2013. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gipszes lábra rajzolni kell, nem zoknit húzni. (Pláne ebben a időben.)
2013. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltuk, mert az összes lábujja kint van elől, meg másfél hónapig akkor megy bele a dzsuva.
2013. júl. 17. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok! Vegyétek meg ezt a szandált rá, 2000 ft nEm a világ! Hagyományos Vagy könnyîtett gipsz! Könnyitettnél már olyat is hallottam, hogy vki egy régebbi sportcipőjéből kivette afüzőt, és belefért! De a kóRházba a beteghordó azt mondta, hogy van aki a régi cipŐjének a felső orr részét levágta!
2013. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
MÉg Mindig 2.! Én pl kölcsönkaptam ismerőstöl ezt a 2ezer ftosat! Lehet, ha körbEkérdezel szerencséd lesz, de a multkor a vaterán is volt!
2013. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet visszamegyünk vele, mert az övé nem ilyen könnyített, szandálos gipsz, hanem szokványos nehéz, fehér, cipősarok-féleség van a talpára rögzítve, azon tud menni.
2013. júl. 17. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyáron nem kell rá semmiféle zokni. Nem baj az, ha elöl kilógnak az ujjai, legalább szellőzik. Én esőben, nedves járdán körbetekertem egy szemeteszacskóval, hogy a gipsz ne legyen nedves, egyébként meg nem volt rajta semmi. Vagy tényleg ki kel cseréltetni olyan műanyag gipszre, amit említettek itt már, arra lehet rendes cipőt felvenni.
2013. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!