Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szilánkba léptem, sebészeten...

Szilánkba léptem, sebészeten már voltam, de még maradt benne, traumatológiára menjek? FONTOS (bővebben)

Figyelt kérdés
1 hete beleléptem egy üvegszilánkba, olyan mélyre ment hogy otthon nem tudtuk kiszedni, elmentünk sebészetre. Ott traumatológiára akartak küldeni, mert hogy olyan mélyen van hogy ott nembiztos hogy kitudják szedni. De megpróbálta,felvágta a talpam és 10 perc keresgélés után(azthittem ott halok meg) kiszedett belőle egy fél centis tű formájú szilánkot. Viszont ez egy hete történt, és a lábamra még midnig nemtudok ráálni, tehát azt gondolom hogy maradt benne szilánk. de az nagyon mélyen lehet, mert szerintem amit kiszedett annak a vége van még beletörve:S:S:S... szerintetek traumatológiára kéne mennem?

2013. aug. 5. 12:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!