Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha valakinek combnyaktörése...

Ha valakinek combnyaktörése van akkor az nem tud lábra sem állni igaz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Természetese,amikor a törés történik nem.

De ma már leggyakrabban műtéti úton rögzítik a törött csontvégeket,így már viszonylag korán tud állni és menni a beteg.

2013. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. aug. 5. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem combtörésem volt 14 évesen, és onnan tudtam, hogy komoly a baj, hogy nem tudtam felállni. Utána meg a gipsz miatt nem tudtam felállni, csak feküdni.
2013. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem meg nem tudom hogy mi van mert tudok járni meg nem is fáj csak így néha egyszer kétszer belenyilal de ennyi tehát rendszeresen nem fáj és lépcsőzni is tudok vele meg menni meg minden csak mégis néha belenyilal meg már olyan mintha kicsit meg lenne dagadva de nem biztos lehet már csak beképzelem mert idegesíít nagyon mi lehet vele :/
2013. aug. 6. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:
De mi történt a comboddal?
2013. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát csak léptem egyet és így rosszul léptem és akkor belenyilalt a fájdalom és azóta néha ha úgy lépek vagy nagyon ránehezedek vagy gyorsan húzgálom belenyilal a fájdalom megint de menni tudok vele rendesen.
2013. aug. 6. 21:38
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tört el, nyugi, de ha problémát okoz, érdemes megmutatni orvosnak azért. Alighanem meghúzódott.
2013. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy különösebben nem okoz problémát. Nem fáj csak ritkán ha úgy mozdulok rá de ha pl sétálok akkor nem csak idegesít meg így nem is merek vele nagyon semmit cisnálni erőltetni meg semmit.
2013. aug. 7. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Komoly baj pl.törés,ficam biztosan nincs,mert akkor nem tudnál lábra állni. Mikor történt? Ha csak meghúzódott az is legalább 3-4 hét mire meggyógyul. Azért,ha ennél tovább is panaszt okoz érdemes lenne orvoshoz menned,mert lehet egy ízületi sérülésed.
2013. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szombaton történt. Viszont van ilyen orvosi kenőcsünk mikor bátyámnak szalagszakadása volt ő is ezzel a kenőccsel kente az orvos mondta neki h pihentesse és ezzel kenegesse most én is ezzel kenem. Nekem fájni csak akkor fáj ha úgy lépek vagy nagyon megerőltetem ránehezedem tudok vele járni nem is sántítok csak azért ha nagyot lépek vagy valami az kellemetlen szóval ilyen szűk mozgástérben tudok csak mozogni vele. Anyumnak mutattam de ő azt mondta hogy ezzel hiába megyek az orvoshoz ő se tud mást cisnálni vele csak kenőcsöt írni.
2013. aug. 7. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!