Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ágyéki nyirokcsomó duzzanat,...

Ágyéki nyirokcsomó duzzanat, lovaglóizom húzódás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik nap délutánján vettem észre hogy az ágyékomnál egy csomó van. Valószínűleg meghúztam a jobb oldali lovagló izmom, borogattam, pihentettem, de egyre rosszabb.Mostanra már egészen a térdemig van ,,izomláz" szerűség. Olyannyira, hogy már járni is alig tudok. A lábamat kinyújtani egyáltalán nem tudom! Orvos egyenlőre nem rendel, nem tudom addig mit tudnék tenni?! Ha orvos már rendel is, nem biztos hogy eltudnék sétálni a rendelőig, kocsink nincs. Mit tegyek?

#nyirokcsomó #csomó #duzzanat #húzódás #lovaglóizom #Ágyéki nyirokcsomó #lovaglóizom húzódás #ágyéki izomláz
2013. aug. 11. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Húzódástól nincs nyirokcsomó duzzanat. Mindenképpen orvos kéne,mert egy gyulladás,fertőzés van azon a területen,ami miatt megduzzadt a nyirokcsomó és a fájdalmat okozza.

Erre pedig antibiotikum szükséges.

Ha Te nem tudsz elmenni ki kell hívni az orvost! Szükség van rá,ezzel magad nem boldogulhatsz.

2013. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Az még kimaradt, hogy elég rendesen be van dagadva a combom :/
2013. aug. 11. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez biztosan nem húzódás. Orvos!!!
2013. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!