Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem és a karom fáj! Mit...

Elestem és a karom fáj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haverokkal voltam kint , es egy kb 25 cm es falat próbáltam átszökni ,de a cípöm füzöje bele akadt a melletti kertbe és elestem. A könyököm fáj , mikor estem nagyot roppant. Most meg ithon vagyok, a kezem tudom mozgatni de csak óvatosan . A hirtelenebb mozdulatoknál fáj. Nincs meg dagadva és nincs se kék folt! Szerintetek menjek oroshoz?
2013. aug. 16. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Magadtól is kitalálhatnád,h igen. A kékülés és a dagadás nem rögtön kezdődik. Valószínűleg eltört,de ezt RTG nélkül nem lehet megmondani.
2013. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen menj egy röntgen mindneképp kell. Lehet scak emgrepedt de lehet el is tört attól hogy nem kék és nincs bedagadva még lehet eltörve. mehetsz sztk baleseti szakrendelésre vagy bármelyik kórházba.
2013. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is mennyel ki a kórházhoz, meg mielőtt rosszabra fordul
2013. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!