Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma veletlenul belerugtam a...

Mailand kérdése:

Ma veletlenul belerugtam a kanapeba a kis labujammal. Nemtudom h most meg e repedt vagy eltort e megvan dagadva orvoshoz nem megyek vele ha elvan torve az begyogyul magatol osszeforr?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 19:24
 1/6 intrepid ***** válasza:
Keménytalpú papucs, felpolcolás, pihentetés. Ha nem mozdultak el a törött végek, meggyógyul 2 hét alatt.
2013. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha netalan elvan torve akkor osszeforr magatol es ha elmozdult a totrott veg akkor is osszefor magatol? :)
2013. aug. 17. 19:43
 3/6 intrepid ***** válasza:
57%
Összeforr, ha elmozdult, és nem teszik helyre, akkor úgy. Te írtad, hogy nem akarsz orvoshoz menni. Én elmennék.
2013. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mindenfélekeppen összeforr? :)
2013. aug. 17. 19:53
 5/6 intrepid ***** válasza:
99%-ban igen.
2013. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de akkor azzal számolj, hogy ha rosszul forr össze, akkor lehet, h utána egy élet alatt nem fogod tudni még egyszer normálisan mozgatni... én a helyedben elmennék egy kórházba csináltatni egy rtg-t, ne félj, az orvosok (általában) nem harapnak... :)
2013. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!