Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 6 napja ráestem a deréktájamra...

6 napja ráestem a deréktájamra strandfocipályán egy ollózás után. A gerincfeszítő izmomban feszüléskor (például lépés, lábemelés stb) szúró fájdalom jelentkezik. Egyszerű zúzdásról lehet szó, esetleg izomszakadás vagy súlyosabb is lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
6 nap után itt kérdezősködsz és még nem látott orvos? Tegyük fel, hogy komolyabb sérülésed van, amiből nem fogsz tudni maradandó károsodás nélkül meggyógyulni, akkor is itt kérsz majd tanácsot?
2013. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ! 4 nap alatt rengeteget javult(ezért nem mentem orvoshoz), szinte teljesen elmúlt a fájdalom, de tegnap egy hirtelen mozdulat után újra jobban elkezdett fájni. Orvoshoz mindenképpen elmegyek, de ugye hétvégén csak sürgősségi van ahol lényegében le sem szarnak, tehát legközelebb hétfőn lesz lehetőségem kórházba, vagy magán rendelésre menni.
2013. aug. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!