Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van a kis láb újjamon...

Miért van a kis láb újjamon köröm keményedés? És mért van elszíneződve, már 10-15 éve? És mért van egy sötét lyuk a közepén?

Figyelt kérdés
A jobb oldali kis láb újjamon, ma simán levágtam az összes körmöt, annyira el volt színeződve, meg darabosan nő együtt bőrrel, és körömmel, mindig marad egy sötét lyuk középen, de már nagyon idegesített és kivagdostam, de nem vérzett, és nem fájt egyáltalán. Abszolút fájdalom mentes volt. A bal kis láb újjamon is van egy kisebb elszíneződés és keményedés, de az egyáltalán nem vészes, sőt alig látszik, meg azt mindig le tudom vágni, mert az csak a szélén van! De ez már nagyon régóta így van, és csak a két kis láb újjamon! Pedikűrös tud segíteni ebben, esetleg van valamilyen módszer ez ellen, vagy valamilyen kenőcs, vagy akármi?

2013. aug. 24. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekre teremtette meg a Mindenható a bőrgyógyászt. Pl. lehet körömgomba (igen, akár 15 éve is), de látattlanban nem illik diagnosztizákni...
2013. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!