Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Köröm benövés othoni el...

Köröm benövés othoni el távolítása?

Figyelt kérdés
Az történt hogy rosszul vágtam le a körmömet és már 4 hónapja be van gyulladva fáj meg minden az lenne a lényeg hogy orvost nem szeretném meg látogatni.Othon van neorgramormon kenőcs ez jó-e rá és a paradicsom? Esetleg valaki vágtam már ki a benött kőrmét?
2013. júl. 5. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiam már kivágta, majd jól lejódozta és Tetrannal bekente, szépen rendbejött.
2013. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék orvoshoz, mielőtt az egész ujjamat le kell vágni.
2013. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos az nekiesik lézerrel és egy életre hazavágja a lábujjad. Pedikűrös ezerszer többet ér, mint egy orvos ilyenkor, de magadnak is ki tudod vágni. Előtte meleg vízben áztatod fél óráig, utána lejegeled a területet 1 percig, így kevésbé fog fájni. Kell egy körömfeszítő, amivel ki tudod feszíteni a benőtt körmöt és kell egy vastag,hegyes körömvágó, amivel be tudsz nyúlni és úgy kivágni. Ha kész, meg kell reszelni alaposan, aztán betadine vagy bephanten mehet rá napi 3x. 4-5 napig tart, amíg helyre jön, főleg ha már gennyes, akkor mehet egy darab szalonna rá párakötésbe vagy paradicsom.
2013. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!