Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vizeslufi szerű duzzanat van...

Ben carter kérdése:

Vizeslufi szerű duzzanat van a combomon, elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Egyik reggel elcsúsztam a nedves füvön és csúnyán elestem, a bal combommal pottyantam az útpatka szélére, nagy nehezen hazabicegtem. 3 napja történt, ma pedig bírok rajta menni, sőt, futni is, kis mértékben sántítok. a horzsolás alatt, ahol a combom és az útpatka a legerősebben találkoztak, fekete, körülötte lila, és van egy vizeslufi szerű duzzanat. megnyomom, nem fáj, csak ha elindulok a kezemmel a fekete folt irányába, ott érzem az izom keményedést is. Eltűnik ez magától? nincs kedvem orvoshoz futni iskolakezdés előtt...

2013. aug. 26. 03:32
 1/3 anonim ***** válasza:
El fog tűnni.De ha ezt a "vizes lufit"(vízhólyag) kiszúrod,óvatosan kinyomkodod és utána szépen lekezeled Betadine-al és bekötöd sokkal gyorsabban fog gyógyulni.
2013. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a vizeslufi igazából nem a bőrön van, hanem jóval a bőr alatt...
2013. aug. 26. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont menjél el sebészetre. Valószínűleg le kell szívni.
2013. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!