Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő után forduljak...

JohniDaren kérdése:

Mennyi idő után forduljak orvoshoz a sérült bokámmal?

Figyelt kérdés

Tegnap futottam és elestem, aznap nem fájt, de ma nagyon, csak sántítva tudok menni. Tettem rá kenőcsöt és borogattam is, de egyenlőre nem lett jobb. Szerintetek mennyi ideig várjak mielött orvoshoz megyek? (úgy értem ha magától nem javul)

Ha tud valaki valamilyen házi praktikát amivel itthon tudom kezelni az is sokat segítene.



#sérülés #esés #sérült boka
2013. szept. 5. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Fáslizd be, holnap meg nézesd meg a dokival.
2013. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már holnap meg kellene mutatnod egy orvosnak. Kérdés, hogy megdagadt-e?
2013. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megdagadt, ha magátol is meggyógyul majd, akkor nem szeretnék orvoshoz menni.
2013. szept. 5. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rá tudsz állni, akkor nem tört el, és ha nincs elszíneződés, akkor még ínszalag-szakadásod sincs, valószínűleg csak rándulás. A sebész sem tud vele mást csinálni, legfeljebb ad egy bokarögzítőt, ami olyan, mint egy orr nélküli magas szárú tornacsuka, és 5000Ft-ba kerül.
2013. szept. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
várjál vele szépen 1 hetet addigra talán be is gyógyul de nem baj. akkor is el kell menni vele KÉSÖBB há csakis az orvoshoz
2013. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!