Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladás miatt...

Ínhüvelygyulladás miatt mindkét karomat begipszelték. Volt már valakinek ilyen? Ti sem tudtátok egyáltalán használni a kezeiteket?

Figyelt kérdés

Az egyik kezemen egy éve volt már gipsz 2 hétig ínhüvelygyulladás miatt. Egy darabig segített is, de pár hónap múlva visszatért a fájdalom. Viszont elkezdett a másik karom is fájni :/

Próbálkoztam lámpával, nem segített, krémmel, az sem és mikor hazaérek be is fásliztuk őket itthon, de semmi nem segített. Tegnap a doki rábeszélt a gipszre. Mindkét kezemre gipszsínt tettek könyékig. Viszont ebben semmit nem tudok csinálni..se fogni, semmi. Első alkalommal 2 hétig volt a gipsz, most 4 hétig leszek gipszben. Az utcára sincs kedvem így kimenni, elég durván fest..nemhogy az itthoni teendőket nem tudom elvégezni, még egy könyvet sem tudok normálisan megfogni.

Valaki valami jó ötlet, akinek volt már sokszor gipsze vagy mindkét karja gipszelve valami miatt??


2013. szept. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt?! Szegény! Még hogy olvasni. A fenekedet,h törlöd ki?
2013. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hogyan írsz ide? :)
2013. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Párom ír nekem :) Segít mindenben, csak, ha nincs itthon, akkor vagyok gondban :/
2013. szept. 13. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer eltörtem mind2 kezemet korizás közben. Nagyon durva volt az első hét, semmit nem tudtam csinálni. Egész nap feküdtem volna az ágyamban, de suli volt muszáj volt bejárnom. Második héten már eléggé megszoktam. Nem tudtam minden feladatomat elvégezni, de könnyebb volt. Beletörődtem, hogy ki kell bírnom. Egyik kezemről 6 hét után levették a gipszet, másikkal még szenvedtem egy darabig, de túléltem. Kitartást.:)
2013. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt, én bicajjal estem és eltörtem mindkét alkarom. Még jó, hogy nyár volt, mert így nem így kellett suliba mennem :D


Egyébként semmit sem tudtam vele csinálni először, még az ételt is anyuék rakták be a számba. Bámultam ki a fejemből, kábé ennyi :D

2013. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!