Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap almát voltam szedni,...

Tegnap almát voltam szedni, borzasztóan fáj a térdem! Mit tudnék tenni hogy holnapra helyre jöjjön? 24l

Figyelt kérdés
Elmentem napszámba tegnap,és hulló almát szedtünk,tehát 8órában a fák alatt kúsztam.Próbáltam az elején guggolva szedni,meg hajolva az almát de végül mindig ez volt a legtűrhetőbb póz.Már mikor haza jöttem éreztem hogy meg fogom még ezt szenvedni,este pedig már aludni sem tudtam,mivel minden mozdulat felébresztett,be is dagadt.Ma alig tudok járni,bár van egy bevált lidokainos krémem ami rengeteget segített.Viszont így is nyomásra borzasztóan érzékeny.Szerencsére ma nem kellett menni,de holnap szeretnék,csak azt a munkafolyamatot nem bírom csak térdelve.Fáslizzam be?Esetleg krém+ kötözés?Segítsetek,adjatok tanácsot! :(

2013. szept. 19. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Polcold fel vagy feküdj, kend be fájdalomcsillapító krémmel és borogasd vagy jegeld, de nincs rá garancia, hogy egy nap alatt elmúlik. Ha már be is dagad akkor illik 2-3 napig kímélni utána, hogy helyrejöjjön.
2013. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én pihentetném,de ha holnap nem megyek,többet nem hívnak..:( reménykedem hogy itt valaki tudna tippet adni,mert így kénytelen leszek fájós térdel elmenni..
2013. szept. 19. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én gyomlálni szoktam térdelve, és mivel nekem is fáj a térdem, rossz pamutmelegítőt szoktam alá tenni, akkor nem fáj. Ha erre nincs lehetőséged, párnázd ki a térded (pl. köss rá puha ruhát vagy vattát), meglátod sokkal jobb lesz.
2013. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm!
2013. szept. 19. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma két polár sálat tekertem a térdemre,rá harizsnyát húztam és arra a nadrágot.A harizsnya egész nap tartotta,szinte el sem mozdult,látszani sem látszott feltűnően..Meg sem éreztem a térdelést,már a lábam is jobban van,picit fáj de nem hasonlítható az első naphoz! :) Köszönöm,nagyon bejött a tipp!!
2013. szept. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!