Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mindket labam gipszben, volt...

Mindket labam gipszben, volt mar valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Masfel hete autobalesetem volt,sajnos mindket labam tort (a bal combcsontom es sipcsontom, a jobb bokam,sipcsontom es a terdemnel is tores van)igy mindket labamat combtoig gipszbe tettek. Egy hetig voltam korhazban,most mar itthon vagyok,de nagyon rosszul viselem a dolgot.

A doki 6het fekvogipszre itelt :( Volt valakinek ilyen hosszu ideig fekvoje?

Felkelni meg ha akarnek sem tudnek,fajnak is a labaim,meg nagyon nehezek a gipszek. Szerintetek ha majd jarogipszet kapok,hogy fogok tudni jarni combig gipszelve?

Nagyon el vagyok keseredve..meg kenyelmesen fekudni sem lehet igy. Eddig egyszer volt csak gipszem regebben, de csak az alkaromon,az ehhez kepest semmi.

Van valakinek tapasztalata,akinek ilyen sokaig fekudnie kellett vagy mindket labat gipszelni kellett?


2013. szept. 27. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem másfél évig feküdt, miután elütötték, mindkét lábát műtötték, fémek vannak a térdében, már eltelt 8 év, de járni most sem tud rendesen és fájdalmai vannak mindig. Te legalább egyszer helyrejössz, türelem és jobbulást! Nézzél jó sorozatokat!
2013. szept. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, ez nagyon durva :( Ha így nézzük,ehhez képest persze sokkal jobb a 6 hét fekvés.
2013. szept. 27. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Hűha, elég durva. Szegény :(


Olyan nem volt nekem, hogy mind2 lábam eltört volna egyszerre, de 13 voltam, amikor foci közben bénán estem és eltört a combcsontom. Akkor műtötték meg derékig gipszelték a lábamat, másfél hónapig feküdtem, mozogni semennyire sem tudtam. Ezért azt hiszem át tudom valamennyire érezni a szitudat most. Amúgy nekem teljesen rendbejött a lábam, nekeid is biztosan hamar meggyógyul majd! :)

2013. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban érzed már magad egy kicsit azért, szokod az ágyhoz kötöttséget?
2013. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán szokom..eléggé kiborít h egész nap csak fekszem,mozogni nem nagyon tudok,legalábbis a lábaimat egyáltalán nem tudom mozgatni.
2013. szept. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!