Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez normális, hogy ennyire fáj...

Ez normális, hogy ennyire fáj a térdem 3 évvel a ficam után?

Figyelt kérdés
Kb.3 éve egy kiránduláson kiment a térden és nekem az is annyira fájt,hogy végig ordítottam ... hívták a mentőt,az bevitt a kórházba ott visszatették aztán megröntgenezték,tettek rá egy rögzítőt és ennyi...de még mindig annyira fáj :( térdelni nem tudok esetleg az ágyamon vagy valahol ahol nagyon puha,ha futok,guggolok,ugrálok fáj! A suliba is mindig beszólnak ha nem tesizek,hogy nem igaz,hogy még mindig fáj! A filmekbe is csak annyi hogy á kiment a térdem aztán visszateszi és kész. Az osztályba is vannak többen akiknek kiment és azóta is élnek ugyanúgy tovább,mint előtte...már csapolták is,voltam több ortopéd dokinál de egyik sem segített :'( ráadásul azóta nem merek csinálni semmit,mert én mégegyszer akkora fájdalmat nem akarok átélni!!!!! Soha! nem szakadt el semmi,nem tört el semmi mégis szenvedek 14/L

2013. szept. 27. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok orvos, de nekem is volt már térdkalács ficamom. Épp 2 hete, azóta is itthon vagyok. Ma vették le a toksínt. Nekem is fáj már az első óta. Azt mondják, hogy ezt mindig érezni fogja az akinek ilyene volt, de pl. tudok olyat aki annyira felépült, hogy semmi gondja nincs vele. Szerintem ez is csak ember függő...
2013. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még ezt a fájdalmat el is bírnám viselni ,csak ne kellene egyfolytában rettegnem attól,hogy megint megtörténik...igaz,még csak egyszer fordult elő de azt hittem ott haloj meg,úgy fájt
2013. szept. 27. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:

menj el vele orvoshoz, és mondd neki, hogy fáj...

én is ugyanígy vagyok, bár nekem nem 3 év telt el, hanem több hónap, mondjuk nekem már volt 4 ficamom. Mivel nem tudják mitől fáj, artoszkópiás műtétet fognak csinálni..lehet neked se ártana..hátha kiderülne mitől fáj..

de mindenesetre elsőnek menj orvoshoz, hátha tud valami okosat mondani

2013. szept. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!