Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Folyamatos derék és hátfájássa...

Folyamatos derék és hátfájással küszködök, reumán voltam, röntgenen, nem találtak semmit, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Motoros futárként dolgozok, eléggé megterhelt a derekam és hátam, sok alkalommal elviselhetlenül fáj a derekam és onnan kisugárzóan az egész hátam. Még fiatalnak tartom magam, 22 vagyok. Reumán voltam, röntgenen voltam, nem találtak semmit. Gyógytornán és géleken kívül mit ajánlanátok megoldásra?

2013. okt. 6. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Időnként gyógyfürdőt és esetleg egy jobb gyógymasszőrt, aki ellát tanácsokkal is, melyeket majd te betartasz.
2013. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom nézesd meg egy jó csontkováccsal. Az lehet tud még rajta segíteni. Valamint a rendszeres Úszás még tud erősíteni a tartó izmokon és a tartásod is javulhat valamint a terhelést is jobban bírod majd. De a csontkovácsot mindezek előtt javaslom.
2013. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az úszás és a vízben lebegés nagyon jó a hátfájásra. A legjobb persze, ha mindezt gyógyvízben teszed. Mi a párommal évente 2x, 3x elmegyünk <a href="http://west-balaton.hu/heviz/hevizi-to">a Hévízi-tóra lebegni</a>.

Vicces, amikor felnőtt emberek úszógumiban lebegnek, de ez nagyon jó a hátizmoknak, csodákra képes.

2013. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!