Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Súlyos kéztörés miatt hónapok...

Súlyos kéztörés miatt hónapok óta gipszben vagyok, volt valakinek hasonló? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Június közepén volt egy autóbalesetem, aminek következtében szilánkosra tört a karom. Összecsavarozták,utána 3 hónapig voltam vállig gipszben.

Szeptember 12-ei kontrollon levették a gipszet és rögzítőt kaptam, az is a kézfejemtől a vállamig ért és ezzel jártam gyógytornára két hétig. Ott főleg a könyökömmel foglalkoztak.

A következő kontrollon a doki kitalálta, hogy a csuklómat is meg kellene műteni, mert nem fog jól működni. Szeptember 27-én meg is volt a műtét, most könyékig tettek gipszbe, de úgy, hogy az összes ujjamat is begipszelték. Mikor kérdeztem a dokit, meddig kell a gipsz, csak annyit mondott, hogy hetente kontroll, de biztos, hogy jó darabig ki kell bírnom még.

Meddig lesz ez még így? Nagyon rossz a gipsz is, fáj is a kezem rendesen. Volt valakinek hasonló? Lesz még tökéletes a kezem? Meddig kell gipszben lennem?


2013. okt. 7. 16:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!