Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » SZasztok! 4 éves lányom,...

SZasztok! 4 éves lányom, eltörte a kezét, most rendes gipsz van a kezén egy hete. Érdemes neki könnyített gipszet kérnem, csütörtökön kicserélnék neki. Könnyebb lenne neki? Tudom hogy fizetni kell érte, nem baj ha annyival jobb lenne a gyereknek.

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb lesz neki, nekem is ez volt és tényleg jobb.
2013. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Négy hete bokatörésem volt, három hete van rajtam a könnyített gipsz. Nem mondom, hogy kényelmes (egy gipszre azt hiszem nem lehet ilyet mondani :) ), de nem kényelmetlen, szinte nem is érezni, hogy a lábamon van. Tömege alig van, viszont teljesen szilárd, erős, nem húzza-nyomja a lábam, teljesen jó. Van alatta géz/szivacsszerű réteg, így szellőzik is, nem viszket. Abszolút megéri, ez nem is kérdés!
2013. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
(azóta gondolom leszedték már rég, de a témában érdeklődőknek lesz itt is egy válasz-vélemény legalább továbbra is :) )
2013. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!