Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódás után 3-5 nappal...

Agyrázkódás után 3-5 nappal (tudja a fene milyen nap van) újabb tünetek?

Figyelt kérdés
Vasárnap volt balesetem, lefejeltem egy táblát, eszméletvesztés nem volt, csak kiestek apróbb dolgok, meg fejfájás, szédülés, hányiger, kettős látás, bizonytalanság... Bent akartak tartani, de hazajöttem saját felelősségre, mert a Szent János kórház tiszta horror... Tegnap már tök jól voltam, ma reggel viszont olyan furán keltem, mintha 4 dimenziósan szédülnék, vagy én nem is tudom, nem sima szédülés. Lázam nincs, meg semmi egyéb, szóval nem betegség. Fél 1-kor keltem, többet aludtam mint a baleset óta bármikor egyhuzamban. Olvastam, hogy a sérülés után napokkal is lehetnek súlyos szövődmények. Lehet komolyabb bajom? Csináltak CT-t, meg mindenféle ilyen átvilágítóst és negatív lett, vagyis nincs/nem volt vérrög a fejemben, de ahogy most utánaolvastam, beparáztam, mert nemzeti ünnep van és egyedül vagyok, a macskám nemigen tudna segíteni ha lebénulnék vagy hirtelen meghalnék. 18/L
2013. okt. 23. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hívd fel az ügyeletet!
2013. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nincs is semmi bajom? Semmi kedvem feleslegesen megint ott ülni 7 órát... (Vasárnap ennyi ideig tartott, el is aludtam a váróban ülve)
2013. okt. 23. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj vissza az ügyeletre, ilyen esetekben sürgősen orvoshoz kell fordulni. Kétszer volt agyrázkódásom, egyik esetben súlyos, mert eszméletlen voltam és nem akartam kórházba menni, de elmondták, hogy ha rosszabbodik az állapotom, azonnal vissza!
2013. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem akartam befeküdni, így saját felelősségre hazamehettem (orvos rokon intézte el, ne tartsanak bent) de a lelkemre kötötték, hogyha rosszabbul vagyok vagy hirtelen aluszékonyság lép fel, szédülés, látásromlás, haladéktalanul vissza kell mennem, mert ezek koponyaűri nyomásfokozódásra utalnak, az meg életveszélyes lehet.
2013. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már jobban vagy?
2013. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, túléltem. Köszi. :)
2013. nov. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!