Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ráestem a könyökömre, lesz...

Ráestem a könyökömre, lesz valami komoly baj?

Figyelt kérdés
Nekem olyan problémám lenne, hogy ma lecsúsztam pár fokot a lépcsőn, és beütöttem a könyököm. Ráestem részben. Egész délután hideg ruhás borogatás volt rajta, már nem fáj olyan intenzíven, tudom mozgatni is, meg pihentettem, csak az ütés helyén van egy pici pukli. Nem mentem orvoshoz, mert nem sokat csinált volna, max hogy pihentessem, meg vizes ruházzam. Ebből nem valószínű, hogy probléma lesz igaz? Tudom, hogy senki nem orvos, csak valakinek volt már hasonló esete? Megvárom a holnapot, hogy ha bedagad, vagy valami elváltozás lesz rajta, elmegyek dokihoz, de ha nem, akkor felesleges, mert végül is nincs baja.
2013. okt. 23. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2013. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" ha bedagad, vagy valami elváltozás lesz rajta, elmegyek dokihoz"


Minek?

2013. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. okt. 23. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer én is ráestem a kezemre, édesapám azt mondta, hogy csak meghúztam, felesleges a kórházba menni. Édesanyám ezt nem hagyta. Mikor bementünk, kiderült, hogy ketté vált a csukló ízület. Ezt azért írom le, hogy megnyugodj :). Amúgy nem hiszem hogy lesz baja.
2013. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!