Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tolódzkodástól, vagy sas...

Tolódzkodástól, vagy sas lengéstől mért fáj a szegycsontom? Jelenthet ez valami komoly problémát?

Figyelt kérdés

Amikor csinálom a tolódzkodást akkor olyan mintha "összenyomódna" a csont,és néha már szinte azt hiszem hogy összetörik.

15 éves vagyok,és tudtommal nincs semmilyen mellkas deformálódásom,de ez eléggé idegesít.

Van aki azt mondta hogy azért van ez mert még növésben vagyok,vagy mert gyenge a mellkasom.


Szerintetek?



2013. jún. 24. 01:39
 1/2 anonim válasza:
Helló. Elég régi a kérdés, de én is választ keresek. Én is akkor vettem észre pont ezt a tünetet(?), amikor tolódzkodtam. Előtte nem volt ilyen. Mostanában már, ha fel kell ülnöm ébredés után az ágyból, akkor is fáj. Igaz, hogy dohányzom elég rendesen, ezzel is összefügghet, a többi meg csak találgatás, hogy mi okozza ezt. Több oka is lehet a problémának (elég ijesztő dolgokat lehet olvasni, de nem akarok egyből a legrosszabbra gondolni. Szóval nálad kiderült-e valami? Üdv.
2016. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja, és én 32 vagyok, úgyhogy nálam biztos nem az az oka, hogy növésben vagyok.:P
2016. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!