Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ízületi ropogás, kattogás,...

Ízületi ropogás, kattogás, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és minden egyes mozdulatomnál kattan a vállam.Most pl nyújtózgodtam és olyan és akkorát roppant meg ugrott hogy azóta fáj tompán.Szokott ilyen is lehet hálistennek nagyon ritkán, de olyankor kattan mégegyet és elmúlik, Most viszont nem történt ez meg.Járt már így valaki?Mit tehetnék hogy most javuljon és hogy netán ezen az egész ropogás témán javítsak a jövőben vagy esetleg meg is szüntessem?(nem eröltettem meg soha, nem sportoltam és koli meg suli miatt most se menne)

2013. nov. 1. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
érdemes lenne felkeresni egy csontkovácsot. az helyreteszi a csontokat. én is tervezem, hiszen hasonló cipőben járok, mint te.
2013. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyi idős korban ez szinte biztosan mikrotápanyaghiány.


Tessék enni nagy mennyiségben (bár kérdés kinek mi számít nagynak, de mindenesetre a WHO által ajánlotton felüli mennyiségre kell ilyenkor gondolni) vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket, esszenciális zsírsavakat és esszenciális aminosavakat, ezek az alapok.

Ha erre nincs javulás, akkor ezeken felül (nem helyettük!) egy jó ízületvédő készítményt kell fogyasztani.

2013. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!