Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért kattog az állkapcsom?

Miért kattog az állkapcsom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és elég rendezetlenek a fogaim. Nemsokára fogszabályzóm lesz, de a fogorvos arra nem mondott semmit, hogy miért kattog az állkapcsom. Néhány ételnél hangosabban, ezt gondolom a keménysége miatt. /Pl. szendvicsnél/ Olyan, mintha pattogatott kukorica lenne kész a számban, elég idegesítő.. Szóval mitől lehet? Valamilyen vitaminból vagy anyagból kevés van? A bal oldalt, az egyik fogam nem fér ki, csak majd fogszabályzó után és mindig a jobb oldalon rágok. Lehet, hogy emiatt deformálódott kicsit? Pár hónapja még alig hallatszott, de most már nagyon.

2013. nov. 3. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott és nekem is volt fogszabályzóm. Majd az rendbe jön. No para.
2013. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig azt hallottam paráznom kéne.. El fog kopni és ha középkorú leszek akkor fájni fog.
2013. nov. 3. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig kéne,h foglalkozzanak vele! Én 1 évig ügyet sem vetettem rá,h kattog. Mostanra 27 évesen 4 állkapocs-ízületi műtéten vagyok túl!
2013. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na most rendesen megijedtem..
2013. nov. 5. 17:52
 5/5 anonim válasza:
bene pipikéljél.:D Én egyszer egy energia italos dobozt akkartam a számba venni roppant egyet 3 napig enni nemtudtam utána 2 hétig katogott de utána elmúlt :)
2013. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!