Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Állítólag teniszkönyököm van,...

Lovassy Andrea kérdése:

Állítólag teniszkönyököm van, bár soha nem teniszeztem. Adjatok tanácsot! Mit csináljak? Mely készítmény vált már be másnak?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt az orvos felírt GCA 2700-et, Az ára miatt helyette kiváltottam a Glükozamin-szulfát Kondroitin-szulfát MSM-et, de a könyököm továbbra is nagyon fáj. Érdekelne mi az ami valóban bevált már!

2013. nov. 4. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Kezdj el teniszezni, úgy akkor már tudod mire fogni...
2013. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. A teniszkönyök NEMCSAK teniszezéstöl jön, egyszerüen a könyökizület túlterhelését jelenti.


2. AZT a gyógyszert kellene használni, AMIT az orvos felírt, akkor jobban lennél idöközben. Ha nem hasnßalod, akkor ne csodálkozz, hogy nem hat.

2013. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Vélemény szerint is azt kell szedni amit az orvos felírt, addig ne is várj javulást...


Én is teniszkönyökkel küzdök már egy jó ideje, most az orvosom felírta a Tendoactiv-ot, még csak 4 hete szedem,de úgy érzem, hogy enyhült a fájdalmam...Sok sikert,és mihamarabbi gyógyulást!

2013. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha pedig a gyógyszeres kezelés (és pihentetés) hatására nem javul, van injekciós kúra is (ami egyébként nem fájdalom mentes), de attól 1 hónap alatt jelentős javulás érhető el. (teniszezők mennek utána vissza teniszezni...)
2013. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 steril válasza:
Szerintem az a legjobb megoldás, ha minden mesterséges beavatkozást elkerülünk, legyen az műtét vagy injekció. Én is szedtem Tendoactive-ot, mert a teniszkönyököm miatt már írni is alig tudtam. Nekem használt!
2013. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem bal teniszkönyököm és jobb golfkönyököm volt. A Vargha-gyógymód mindkettőtől megszabadított.
2013. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!A glükozamin-szulfát, kondroitin-szulfát, és az MSM kombinációja sokat tud segíteni az izületek és porcok építésében, csak ebből is érdemes minőségi, természetes alapút fogyasztani.Mellé még jó az izületek olajozásában a hyeluron sav és az ásványianyag pótlás.Külsőleg meg egy jó izomlazító stailizált aloe verás krémet jó használni és MSM tartalmú krémet.Sok jó tapasztalat van velük.Jobbulást!
2013. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még milyen jó, hogy a teniszkönyöknek igazából semmi köze nincs az ízületekhez :)
2013. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így igaz. A feszítőizmokhoz rendelt inak gyulladása. Nem gondoltam, hogy ezt ki kell emelni.
2013. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!