Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor fogok tudni újra menni...

Mikor fogok tudni újra menni a lábammal rendesen és mikor megy le a vérömleny (duzzanat) a térdemről? Többi lent!

Figyelt kérdés
2013. 10. 20-án egy rossz lépés után kificamodott a térdkalácsom, majd pár másodperc múlva visszaállt alaphelyzetbe. Fájdalmat nem éreztem csak nagyon picit. Mikor visszament a térdem megpróbáltam felállni és sikerült is. Egy barátom felhívtam jött értem és beültem a kocsiba. Haza hozott bicegve belépkedtem. Szüleim felakartak vinni a kórházba, de én féltem, hogy mi lesz. Mondtam nekik picit pihenek és mehetünk. Megpróbáltam a lábam kinyújtani, de mikor kinyújtottam újra elmozdult a térdem kb 1-2 másodpercre, majd visszaugrott. Ezután már nem mertem felállni, kihívtuk a mentőt. Bevittek, csináltak röntgenfelvételt és nem mutatott törést és a térdem a helyén volt. Begipszelték 10 napra majd levették és mivel az első ficamom volt azt mondta az orvos nincs probléma jegeljem borogassam és lemegy a duzzanat (szerintem inkább gipszsín volt, de ők azt mondták vágott gipsz na mindegy). Holnap lesz egy hete, hogy levették a gipszet, még nem nagyon merem erőltetni, de sokkal erősebb mint volt, ülve megbírom már emelni és már kicsivel több mint 90 fokig betudom hajlítani, viszont a duzzanat még nem sokat ment le és a járás sem az igazi, bicegek, sántítok. (nem is nagyon merem erőltetni) Mikor fogok tudni járni rendesen és mikor megy le ez a duzzanat, vérömleny, vagy mi ez? (nagyságát nem nagyon tudom meghatározni, de kb 1 tenyérnyi vagy nagyobb picit)

2013. nov. 5. 11:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!