Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fájhat a bokám alatti rész?

Miért fájhat a bokám alatti rész?

Figyelt kérdés
Pár éve tesi órán bevertem a bokam alatti részt szekrényugráskor. Azóta néha előjön. Orvosnál nem voltam vele, mert kb. 5-6hónap múlvára utaltak be, és úgy voltam vele, hogy addigra úgyis elmúlik. Hát nem múlt el. Néha nem is érzem, máskor viszont rá is alig tudok állni. Nincs bedagadva, nem látszik semmi. Viszont ha bekrémezem és jobban nyomom, akkor is fáj. Nem tudom, hogy mikor jön elő, de talán nagyobb megterhelésre. Mi történhetett? Zúzódás?

2013. nov. 17. 10:23
 1/1 domma válasza:
Pár éve verted be?Sürgősen orvos!Ha zúzódás már el múlt volna azt hiszem.Ha bekrémezed nem ér semmit!
2013. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!