Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogyan lehet eltüntetni egy...

Stellacska kérdése:

Hogyan lehet eltüntetni egy bőr alatti vas foltot amit infúzióval adtak be?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segìteni valami tanàcsban hogy hova vagy kihez fordúlhatok ezzel a problèmàval. Vas hiànyom miatt infùziòba kaptam be a bal karomba. De az asszisztensnő nem talàlta a vènàm ezèrt a bőr alà ment a bas. Ès most egy nagy barna folt maradt a helyèn. A doktor azt mondta 1-2èv talàn elmùlik. Hallottam olyat akinek màr 3 ève van. Lèzerről hallottam hogy lehet eltüntetni. Ebbe nem mennèk bele. Lègyszi valaki segitsen!

2013. nov. 18. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, fogalmam sincsen, de az egészségügy bénaságaiból már nagyon elegem van. Oda megy az ember egy fejfájással és hullazsákban jön ki. Csak az Euban évi 195 ezer embert nyír ki az egészségügy. Komolyan nem értem miért nem lehet odafigyelni, ha én így végezném a munkám már mindenhonnan kirúgtak volna.
2013. nov. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!