Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megsérült a nyakam! Mi baja...

Megsérült a nyakam! Mi baja lehet és mit tegyek? Bőven lent.

Figyelt kérdés
Szeptember közepe felé mma edzésen nyakam megsérült nyaktámasz mozdulatnál.Halottam valami pattanást és azóta rossz a nyakam jobb fele,sokáig be volt dagadva,ha forgatom a fejem,akármerre nagyon érzékeny.Mindenhol voltam már vele összes közeli orvosnál,kórházban stb,mind csak annyit mondott,hogy meghúzódott és pihentessem,előtte is gyakran meghúzódott a jobb fele szóval tudom milyen érzés ez nem az.És a tarkómtól egész a csuklyámig egy kemény kis izomszalag lefut ami érzékeny,a másik oldalt nincs ilyen.Akármi javaslat? Már kivan mindenem vele..
2013. nov. 21. 20:07
 1/8 anonim válasza:

Nem tudom, az ország melyik részén élsz, de azt tanácsolom, keresd fel Budapesten a Sportkórházban a neurológiai szakrendelést! A honlapjukról beszerezhetsz minden szükséges tudnivalót. www.osei.hu


Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2013. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen rá fogok próbálni
2013. nov. 22. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg Rheumatológia (fizokoterápia)
2013. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tört el semmi, csak az izmokkal lehet valami

(Esetleg azért csináltass röntgent)

2013. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Röntgen már készült a csigolyáimmal nincs semmi baj. 100%,hogy izom vagy valami szalag sérülés csak még nem tudott senki semmi konkrétat mondani
2013. nov. 22. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
csináltass egy MRI-t, azon látszanak az izom, ideg, szalag stb. sérülések
2013. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiskunhalason lakom é az itteni kórházban nincsen MRI,hogy tudok szerezni beutalót?
2013. nov. 23. 17:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó hát utána nézegettem 3-6 hónap nekem nincs arra,hogy megnézzék mert lassan teljesen szétmegy a nyakam.Ultrahangal nem tudnák megnézni véletlen?
2013. nov. 23. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!