Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy lehet eltörni egy csontot...

Hogy lehet eltörni egy csontot? Direkt?

Figyelt kérdés
barátnőm el akarja törni, de nem sikerül neki.. tippek hogy hogyan törhetné el?:D legalábbis hogy gipsz legyen rajta. kicsit betegen hangzik, tudom:D

2013. nov. 29. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

És te meg támogatod ebben?????

Más megoldás nincs az iskolakerülésre?

De ostobák vagytok,istenem,basszusmár....GONDOLKOZZATOK!!Az anyja ilyenkor hol van??

2013. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ez valóban betegen hangzik...

Szerintem, a fájdalom előbb megállítja, mintsem tényleg eltörje magának.

Hacsak nem nagyon hirtelen csinálja.

De el nem tudom képzelni, ki ennyire elmebeteg. Nekem volt eltörve a csuklóm, hát nem leányálom.

És nem két percig tart, ami talán "izgi", hanem nekem speciel hat hétig gipszben volt.

Ennyi idő után pedig úgy elmerevedik (ráadásul ugye így is forr össze), hogy utána is nagyon nehéz és fájdalmas volt mozgatni egy ideig.

Évekig éreztem a fájdalmat, pl. időjárás-változásnál, vagy, ha megerőltettem. Gyengébb is azóta a jobb csuklóm.


És nekem még "gyorsan" meg jól gyógyult, mert még csak 9 éves voltam. Később már lehet, hogy műteni kellett volna, hiszen a gyerekek gyorsan regenerálódnak, de a felnőttek nem annyira.


És mondanom sem kell: nemcsak eltört a kezem, hanem el is mozdult a csont, szóval helyre kellett rángatni. Szó szerint. Aztán egy hét múlva elcsúszott - a gipsz ellenére -, és akkor újra: le a gipsz, szétszed a csont (állítólag hártyányira már összeforrt), és megint helyrehúzni...


Szóval: a barátnőd gondolja ezt át még egyszer...

2013. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugorj ki a másodikról, biztos siker. Valami csak eltörik, vagy a lába vagy a nyakad.
2013. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert szerintetek nekem nem volt már durvább műtétem ezzel kapcsolatban? 8hétig voltam gipszben, tudom milyen.és ő is nagyon jól tudja. istenem, nem rólam van szó, és nem akarom támogatni ebben, csak kérte, hogy írjam ki, kíváncsiságból..
2013. nov. 30. 11:09
 5/11 anonim válasza:

gyerekem verd ki a fejedből ... aztán úgyis megbánod!

De ha minden kép el szeretnéd törni csapd rá a bejárati ajtót a csuklódra ! Ha ez sem jön össze támaszd 45 fokba a falhoz és kérj meg valakit ugorjon rá !

2013. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Elece hülyesèg de Ha azèrt akarod eltörni a kezed vagy a lábad hogy ne járj suliba akkor az elèg nagy hülyesèg mert attol járnod kell kivève azt az egy napot mikor begipszelik...
2015. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Utolsó! Ha eltöri a lábát hogy megy suliba? Xdd nem leszólás vagy ilyesmi xdd.
2015. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
utolso te kajak ilyen sotet vagy?
2020. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegul sikerult neki?XD
2020. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9, habár egy irtó régi mókázásról van szó, végül a wcben a csempébe ütött emlékeim szerint, és zúzódott neki. :D Sok eszünk volt, nem tagadom. Botrány. :D
2021. jan. 8. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!